Hotel

HOTELOVÉ POKOJE I POKOJE PRO VĚTŠÍ SKUPINY

Hotel Na Trojáku nabízí různé kategorie ubytování – od hotelového pokoje po apartmán pro větší skupinu osob – u nás můžete strávit dovolenou nebo jen přenocovat. Máme k dispozici celkem 17 pokojů (60 lůžek), z toho 11 s balkonem. Rozdělení pokojů: dvou-až šestilůžkové pokoje střední kategorie a několik luxusních pokojů. Každý pokoj je vybaven televizí a má vlastní koupelnu se sprchou a WC. Ve třetím patře se nachází pokoj pro větší skupinu s 12 lůžky, který má k dispozici velkou koupelnu se sprchou a WC. Celková kapacita našeho hotelu s přiléhajícími apartmány činí sto lůžek.

ZAŘÍZENÍ

Náš hotel nabízí dostatek možností, jak strávit volný čas přímo v prostorách hotelu nebo hned u něj. Máte možnost zde využít:

  • Venkovní bazén
  • Minigolfové hřiště
  • Společenskou místnost s televizí a videopřehrávačem, atd.
  • Restauraci s krbem
  • Zimní zahradu s terasou

 

Nedaleko hotelu se nachází sportovní centrum se čtyřmi bowlingovými dráhami, krytým bazénem, fitness zařízením, soláriem, squashovým kurtem, velkou finskou saunou a aprés-ski barem, kde se můžete bavit do pozdních večerních hodin. Můžete se zde i nechat hýčkat a objednat si některou z nabízených masáží.

To jsou naše podmínky pro příjemný pobyt  Restaurace Na Trojaku