Zažijte přírodu

HORSKÉ KOLO

V okolí je mnoho tras pro horská kola, ale dobré příležitosti zde najde i sportovní cyklista. Cyklisté v tomto všestranném prostředí najdou více než dost výzev. S příchodem elektrokola, kola s elektrickým pedálovým ovládáním, je jízda na kole v regionu možná pro každého.

HLEDEJTE HOUBY

Každý, kdo přijede do České republiky na konci srpna nebo na začátku září, to už pravděpodobně viděl: lidé s proutěným košem, kteří v lese trochu hledají. Zajímalo nás, co hledají v lese? Tato tradice se stále přenáší z rodičů na děti, takže v České republice stále vědí, jaké druhy jsou jedlé, a často se používají čerstvé v kuchyni nebo se uchovávají v mrazáku nebo se suší na slunci pro delší skladování.

RYBAŘENI

Bylo to také ve středověku, kdy lidé zahájili tradici konzumace kaprů během Vánoc. Kapr se bramborovým salátem je v České republice stále vánočním jídlem. Rybníky se loví na podzim. Mnoho rybníků v této oblasti se loví tradičním způsobem. Vezměte prosím na vědomí, že je nutné povolení!

PĚŠÍ VÝLETY

V regionu najdete optimální možnosti pro pěší turistiku. Existují jednoduché turistické trasy rozmanitou krajinou, ale existuje také mnoho náročných túr. Procházky v blízkosti našeho hotelu jsou aktivity pro malé i velké. Tematické a rodinné túry se také líbí dětem, zatímco zkušení horští turisté vyhledávají vícedenní túry.