Činnosti

Exit Room Zlín

Exit Room Zlín je jediná úniková hra ve Zlíně. Hru mohou hrát dvou až pětičlenné týmy. Cílem je za pomoci vlastního důvtipu splnit hlavní úkol místnosti – vysvobodit se z místnosti nebo vyřešit případ. Na vyřešení všech úkolů a zdolání překážek budete mít omezený čas, takže adrenalinu si užijete do sytosti.

www.exitroomzlin.cz

 

Off-Road Centrum

Vítáme vás na polygonu, kde si užijete spoustu zábavy a adrenalinu. Off-roadová dráha nabízí nevšední zážitek i pro úplné začátečníky. – Můžete řídit náš Nissan Patrol – “Offroadisté” a “SUV-čkáři” si můžou zajezdit se svým vozidlem – Kondiční jízdy pro řidiče záchranných a bezpečnostních složek, řidiče z povolání, teambuildingy a firemní akce – Off-road centrum využívají taky firmy pro zdokonalování svých řidičů terénních vozidel – např. lesníci, energetici, vodohospodáři atd.

www.offroadstaremesto.cz

 

Smajlíkov

Dětské hrací centrum s kavárnou a dalšími službami zaměřené na rodiče s dětmi. Ve Smajlíkově najdete dětskou hernu, chachabox s obří skluzavkou, 2 vzduchová děla, uzavřenou skluzavku a bazén s míčky a dětský koutek pro nejmenší. Parkování u objektu zdarma, Wi-Fi. Otevřeno denně 9:00 – 19:00.

www.smajlikov.cz

 

Laser Game Zlín

Laser aréna moderního konceptu akční zábavy. Naleznete ji pod ledovou plochou druhého zimního stadionu ve Zlíně. V aréně jsou vybudovány překážky ve sci-fi stylu, nejmodernější hitech vybavení pro hru je samozřejmostí, kvalitní ozvučení s rozmanitým výběrem hudebních songů, které dodají hře tu pravou atmosféru. Zahrát si je možné už v počtu od 5 do 12 hráčů. Po tel. domluvě je možné hrát i v menším počtu.

www.lasergamezlin.cz

 

Zoo Zlin

Zlínská zoologická zahrada patří k nejkrásnějším místům celé Moravy. Svým členěním podle kontinentů nadchne děti i dospělé. Najdete zde rozlehlé přírodní expozice se společným chovem více druhů zvířat, tropickou halu Yucatan, průchozí expozice a voliéry, romantický zámek Lešná i krásný park. Nadchnou vás i mořští rejnoci, které si můžete pohladit i nakrmit.

www.zoozlin.eu

Všechny aktivity najdete na regionální turistické stránce.