573 391 090
facebook
1.8°C
česky english

Rodinné apartmány Na Trojáku

Plánujete rodinnou dovolenou nebo víkendový pobyt s dětmi? Přejete si pobyt na horách nebo pohodlnou rekreaci nezávisle na dalších službách? Máte rádi ubytování v soukromí? Stranou od běžného hotelového ruchu a přitom stále v centru dění a se službami na dosah?

Pak právě pro Vás jsou zde rodinné apartmány Na Trojáku.

Nemusíte být zrovna rodina s dětmi, aby se vám zalíbilo v našich Rodinných apartmánech. Díky svému prostoru, pohodlnému uspořádání a vybavení, jsou vhodné pro všechny, a to nejen na delší pobyty.

Ve třech apartmánech ubytujeme najednou až 16 osob, každý z apartmánů je vybaven dvěmi ložnicemi, kuchyňkou spojenou s jídelním a odpočinkovým koutem. Všechny apartmány mají svou koupelnu s WC a stejně jako všechny hotelové pokoje jsou nekuřácké.

Budova rodinných apartmánů je jedním z nových objektů Rekreačního areálu Na Trojáku a prakticky přímo navazuje na tradiční hostinec Na Trojáku.


Vybavení apartmánů:

  • ložnice s manželskou postelí
  • ložnice s válendami (příp. s patrovou postelí)
  • kuchyňka se základním vybavením (lednička, elektrický/plynový vařič, kávovar, sada příborů, hrnců, talířků, skleniček,…)
  • jídelní kout 
  • sociální příslušenství (umyvadlo, sprcha, WC)
  • satelitní TV

Objekt apartmánů byl budován současně s podzemním bowling barem, přes který je možné se dnes dostat až do nejnovějšího podzemního objektu - budovy Sport centra Na Trojáku.

V Rekreačním areálu Na Trojáku Vám nabízíme ubytování s celkovou kapacitou až 100 míst.

K zázemí hotelu Na Trojáku patří mimo jiné i restaurace s otevřeným krbem, salónkem, zimní zahradou a zastřešeným venkovním posezením. V létě můžete využít i terasu s venkovním bazénem, pergolou a přilehlým hřištěm na minigolf.

Hotelová kuchyně nabízí kromě tradičních jídel také vlastní speciality. Doplnění nabídky jídel poskytuje náš tradiční hostinec Na Trojáku a dva bowling bary Na Trojáku.

Pro ubytování početnějších skupin lidí (8+) jsou vhodné také naše Sport apartmány, které poskytují celoroční zázemí nejen pro sportovce a školy, ale slouží i jako moderní turistická ubytovna.

V téměř celém areálu Na Trojáku je možnost připojení k Internetu přes bezdrátovou síť Wi-Fi.

U nás Na Trojáku si "to svoje" najde každý.

Rodinný apartmán 1 pro pět osob

Rodinný apartmán 2 pro pět osob

Rodinný apartmán 3 pro šest osob