573 391 090
facebook
1.8°C
česky english

Hotel Na Trojáku ***

Hlavní prostor pro Vaše ubytování a rekreaci poskytuje náš *** Hotel Na Trojáku. Ubytovací kapacita budovy hotelu Na Trojáku je až 55 míst (ve 2 - 6-lůžkových pokojích).

Rekreační areál Na Trojáku nabízí ubytování s celkovou kapacitou až 100 míst.

Mimo hotelové pokoje Standart máme v nabídce také moderně zařízené dvoulůžkové pokoje Panorama s vlastním balkónem a výhledem přímo na lyžařský svah.

V podkroví hotelu nabízíme i jeden 9 lůžkový turistický pokoj.

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC).

Na všechny hotelové pokoje a rodinné apartmány je připojena TV

K zázemí hotelu Na Trojáku patří mimo jiné i Restaurace s otevřeným krbem, salónkem, zimní zahradou a zastřešeným venkovním posezením. V létě můžete využít i terasu s venkovním bazénem, pergolou a přilehlým hřištěm na minigolf.

Hotelová kuchyně nabízí kromě tradičních jídel také vlastní speciality. Doplnění nabídky jídel poskytuje náš tradiční Hostinec Na Trojáku.

Jsme připraveni na pořádání oslav, svateb, firemních večírků apod. podle individuálních přání.

Pro ubytování početnějších skupin lidí (8-26 os.) jsou vhodné také naše Sport apartmány, které poskytují celoroční zázemí nejen pro sportovce a školy, ale slouží i jako moderní turistická ubytovna. Pokud v ubytování dáváte přednost většímu soukromí, pohodlí a soběstačnosti, tak je pro vás ideální možnost využít Rodinné apartmány.

U nás Na Trojáku si "to svoje" ubytování najde každý.