573 391 090
facebook
1.8°C
česky english

Svatby

Chystáte svatbu? Nejkrásnější den vašeho života..

Rekreační areál Na Trojáku je tím pravým místem pro pořádání svatby. O tomto faktu se přesvědčila již spousta štastných párů, kteří využili naší pohostinnosti a své starosti s přípravou svatby přenechali na nás.

Příprava svatby - v klidu a pohodě

K tomu, aby se naplnily Vaše představy o ideální svatbě a nezapomenutelném zážitku je potřeba vše velmi dobře naplánovat. Zvláště předsvatební příprava je pro dokonalost a nerušený průběh celého dne velmi důležitá. Proto vám pomůžeme již na samém začátku a organizaci tak můžete svěřit do rukou našich profesionálů a sami prožít tento vyjímečný den ve vašem životě v klidu a pohodě.

Kontaktujte nás a domluvte si schůzku přímo s manažerkou provozu hotelu Na Trojáku s dostatečným časový předstihem.

Na základě informací, které od vás získáme, vám nabídneme to nejlepší, co v nás a našem zázemí umíme a máme. Svatba je vždy a znovu velkým svátkem a událostí nejen pro vás, ale i pro nás.

Originalita - jedinečnost do posledního detailu

Každá nevěsta i ženich mají ve skrytu duše touhu po něčem originálním, co by odlišilo právě tu jejich svatbu od ostatních. Věřte nám, že o nápady a možnosti nemáme v našem areálu nouzi a pokud svěříte přípravu do našich rukou, tak nebudete zklamáni.

Jsme vybaveni a připraveni na všelijaké požadavky, a pokud bychom snad něco neměli, tak si to umíme zajistit. Váš velký den tak může probíhat třeba na louce, u bazénu, "pláži" nebo velkém párty stanu.

Obřad - základ všech vzpomínek na den D

Pokud dáváte přednost tradičnímu pojetí obřadu v kostele či na úřadě, tak se o vás postaráme až od okamžiku vašeho příjezdu k nám. Svůj svatební obřad ale můžete uskutečnit i v okolí areálu Na Trojáku a pro více romanticky laděné obřady doporučujeme nedaleká místa v přírodním stylu. Další možností je uskutečnit svatební obřad přímo v areálu Na Trojáku. Náš svatební koordinátor Vám doporučí vhodný prostoru v závislosti na počtu osob.

Hostina - láska prochází žaludkem

Svatební hostina je hned po svatebním obřadu nejdůležitějším a nejnáročnějším aktem celé svatby. Vyžaduje velmi dobrou přípravu i dohled nad samotným servisem, který je vhodně koordinován s prvky zábavy.

Areál Na Trojáku nabízí široké možnosti pro uspořádání svatebních oslav. Restauraci upřednostní milovníci tradičního banketového pojetí, kdo hledá méně formální prostředí, může zvolit svatební piknik na venkovní terase a přilehlé zahradě hotelu.

Poradíme Vám jak rozsadit pozvané hosty, kdo pronáší svatební přípitek i jaké jsou svatební rituály a zvyky. Zajistíme Vám květinovou dekoraci stolů, tisk svatebních menu i hudbu různých žánrů (živou i reprodukovanou).

Ubytování - svatební noc podle vašich představ

Novomanželům a jejich hostům nabízíme komfortní ubytování v hotelových pokojích a apartmá. Pokoj pro novomanžele je vždy romanticky vyzdobený a připravený na svatební noc. První novomanželské probuzení si můžete zpříjemnit servisem snídaně přímo na hotelový pokoj. Více o nabídce ubytovacích služeb naleznete v sekci ubytování.